2

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Najnowsze Artykuły
Poprawna, bezpieczna suplementacja

Zdecydowana większość osób skupia się na tym jakie suplementy należy przyjmować celem dla lepszego zdrowia. Jednak o prócz tego czym się suplementować, niezwykle istotne pozostaje również jak przyjmować suplementy.

Polecane zwłaszcza w przypadku seniorów i osób, które mają problemy z koncentracją. Zawarte w nich wyciągi roślinne (m.in. z miłorzębu japońskiego, żeń-szenia, lecytyna i cholina) korzystnie wpływają na pracę mózgu. Poprawiają one mikro-krążenie, dzięki czemu mózg zostaje lepiej dotleniony. Poleca się również produkty wzbogacone o magnez i nienasycone kwasy tłuszczowe.


Witaminy na układ nerwowy

Szybki pęd życia, wiele sytuacji stresowych dnia codziennego i brak czasu na odpoczynek. To najczęstsze przeyczyny zaburzeń funkcjonowania mózgu. Czujemy się przemęczeni, a nasze zdolności umysłowe takie jak pamięć, koncentracja, czy przyswajanie nowych informacji - zawodzą.

Aby wspierać pracę układu nerwowego, powinniśmy zadbać o prawidłową dietę. Suplementy diety na układ nerwowy, to dobre rozwiązanie dla osób żyjących w pośpiechu. Suplementy diety na układ nerwowy poprawiają krążenie, wpływając na lepsze dotlenienie mózgu. Mają również korzystny wpływ na zdolność koncentracji.

Codzienne wspieranie pracy mózgu jest bardzo ważne. Zbilansowana dieta i uzupełnienie jej w odpowiednie suplementy diety, pozwola w znaczny sposób ograniczyć silne nerwy, czy ciężkie choroby układu nerwowego tj. nerwice czy depresja. Każdy organizm potrzebuje paliwa w postaci substancji odżywczych. Dzięki suplementom diety na układ nerwowy możemy skutecznie wspierać pracę mózgu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl